Guestbook

Certainly you will find your space for dream rest at us.

And he can and you will be willing to share own impressions from the stay?
We will be grateful for every entry in our guestbook. It will be for us the inspiration and obliging to the follow-up work.

Add the entry


 

4 sierpień, 2010

Dear Sirs.
The stay in luxury apartments Anker is a guarantee of good, comfortable rest. This recommendable place, in which behind the decent payment even the most demanding customer will feel is oneself well. Pose very much one should attract its attention with the high standard of individual luxury apartments and their cleanness to three huge advantages apartamentowca of the Walickiches to which the closeness of the sea, the lift and the charming terrace being on a roof of the building belong, from which after clear days of sunbathing, or long walks along the seashore, it is possible to admire fine views and miraculous sunsets at their loveliest. Very much warmly I recommend you the stay in this place. Along with the family I spent two weeks there this year and already on of departure we knew that certainly we would come back there in a year.

Agnieszka Tymoftyjewicz


 

7 październik, 2008

Polecam Gorąco…. Spędziliśmy wspaniały weekend wrześniowy z dwójką dzieci! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za umilenie pobytu, niewątpliwie apartament w którym “mieszkaliśmy” się temu przysłużył! Otoczenie budynku jest wspaniałe dużo zieleni, alei spacerowych, widok na latarnię – niezapomniane wspomnienie 🙂 Pozdrawiam obsługę oraz właścicieli!

Marzena Kaczor-Borcuch z rodziną (okolice Gniezna)


 

30 czerwiec, 2008

Byliśmy całą rodziną z małymi dziećmi przez 14 dni w Apartamentach Anker i jesteśmy bardzo zadowoleni, w około pełno kawiarenek,sklepów, barów, natomiast same Apartamenty są w pełni wyposażone we wszystkie rzeczy zarówno w kuchni jak i w łazience pościel czyściutka pachnąca mebelki nowe widać że właściciele się starają jeżeli kiedykolwiek jeszcze pojedziemy do Kołobrzegu to na pewno będziemy nocować w Apartamentach Anker. Będziemy polecać pobyt w Kołobrzegu wszystkim naszym znajomym a nocleg w APARTAMENTACH ANKER jeszcze raz dziękujemy.

Edward z rodziną


 

28 kwiecień, 2008

Apartament wynajęliśmy w kwietniu 2008 na 3 doby. Zdjęcia i opis apartamentu oddaje jego wygląd i lokalizację w 100%. Super widok na morze i latarnię morską. Piękne morskie zachody słońca oglądane z okna własnego apartamentu. Nowe, wysokiej jakości meble, nawet zastawa stołowa ma swój niepowtarzalny charakter 🙂 . Duża, przestronna, nowoczesna łazienka. Cisza i spokój. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Idealna lokalizacja. Nad morze i do portu szło się nie wiem czy jedną minutę. Blisko kawiarenki i smażalnie ryb. Po prostu pięknie. Będziemy polecać te apartamenty i pobyt w Kołobrzegu wszystkim znajomym. Dziękujemy

Elwira z Warszawy


 

19 wrzesień, 2007

Byliśmy na weekendzie w apartamencie ANKER i chcę powiedzieć, ze jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku. Atmosfera, klimat tego miejsca zostawia niezapomniane wrażenia i na pewno jest to miejsce do którego chce się wrócić. Super bardzo polecam!

Justyna


 

28 sierpień, 2007

Pozdrowienia dla cudnej Jagódki i jej rodziców p. Justynie i p. Hubertowi.


 

02 sierpień, 2007

Jadąc z Oldenburga do Gdańska zatrzymaliśmy się na jedną noc w Apartamentach ANKER a zostaliśmy 7 dni – WSPANIAŁY TYDZIEŃ – Z pewnością wrócimy na wakacje w 2008. Nie tylko wspaniale miejsce ale osoby pracujące i prowadzące stwarzają świetną atmosferę – tak trzymać ! Nie mogą doczekać się wyjazdu do Kołobrzegu.

Janusz


 

14 Luty 2014,2015,2016r

Razem z przyjaciółmi spędzamy z przyjemnością weekendy Walentynkowe w apartamentach Anker. Za każdym razem poznajemy urok wspaniałego wypoczynku. Dodatkowo Kołobrzeg odwdzięcza się nam swymi urokami oraz pogodą. Trud całodniowych spacerów wspaniale regenerowane zostają w czasie wieczornego wypoczynku i podziwianiem ślicznych widoków z tarasu. Polecamy wypoczynek w tym miejscu. Na pewno za rok tu wrócimy.

Izabela, Ala, Stefan i Mietek